Mersin Escort Konya Escort izmir escort
Ana Sayfa Spor 7 Mayıs 2021 74 Görüntüleme

Futbolda haftanın programı

Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya nazaran, profesyonel liglerde haftanın karşılaşma programı şöyle:

Üstün Lig

Yarın:

20.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Kasımpaşa (Erzurum Kazım Karabekir)

20.30 MKE Ankaragücü-Fenerbahçe (Eryaman)

20.30 Demir Küme Sivasspor-Medipol Başakşehir (Yeni 4 Eylül)

20.30 Hes Kablo Kayserispor-Gaziantep (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

20.30 Çaykur Rizespor-Helenex Yeni Malatyaspor (Çaykur Didi)

20.30 Atakaş Hatayspor-Yukatel Denizlispor (Antakya Atatürk)

20.30 Galatasaray-Beşiktaş (Türk Telekom)

20.30 Fatih Karagümrük-Gençlerbirliği (Başakşehir Fatih Terim)

20.30 Göztepe-İttifak Holding Konyaspor (Gürsel Aksel)

20.30 Trabzonspor-Fraport TAV Antalyaspor (Medical Park)

TFF 1. Lig

 

Bugün:

16.00 Beypiliç Boluspor-Eskişehirspor (Bolu Atatürk)

20.30 Akhisarspor-Bereket Sigorta Ümraniyespor (Spor Toto Akhisar)

9 Mayıs Pazar:

18.00 Altay-Royal Hastanesi Bandırmaspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

18.00 Aydeniz Et Balıkesirspor-Altınordu (Balıkesir Atatürk)

18.00 Bursaspor-Ankara Keçiörengücü (Bursa Büyükşehir Belediye)

18.00 Ankaraspor-İstanbulspor (Osmanlı)

20.30 Adanaspor-Yılport Samsunspor (Yeni Adana)

20.30 Tuzlaspor-GZT Giresunspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

20.30 Menemenspor-Adana Demirspor (Menemen İlçe)

Misli.com 2. Lig

 

Beyaz Küme

Yarın:

15.00 Amed Sportif Faaliyetler-Kahramanmaraşspor (Diyarbakır)

15.00 Sancaktepe-Anagold 24Erzincanspor (Sancaktepe 15 Temmuz)

15.00 Ankara Demirspor-Hekimoğlu Trabzon (TCDD Ankara Demirspor)

15.00 Ergene Velimeşespor-Şanlıurfaspor (Mustafa Kemal Atatürk)

15.00 Niğde Anadolu-Uşakspor (Niğde 5 Şubat)

15.00 İnegölspor-Hacettepe (İnegöl İlçe)

15.00 Afjet Afyonspor-Zonguldak Kömürspor (Zafer)

15.00 Kocaelispor-Gümüşhanespor (Kocaeli)

15.00 Çorum-Sarıyer (Çorum Şehir)

 

Kırmızı Küme

Yarın:

14.00 Etimesgut Belediyespor-Karacabey Belediyespor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

14.00 Bayburt Özel İdare-Pendikspor (Bayburt Genç Osman)

15.00 Tetiş Yapı Elazığspor-Sivas Belediyespor (Elazığ Doğukent)

15.00 Turgutluspor-Bodrumspor (Turgutlu 7 Eylül)

15.00 Kardemir Karabükspor-Kırşehir Belediyespor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

15.00 Serik Belediyespor-Mamak (Serik İsmail Oğan)

15.00 Tarsus İdmanyurdu-Kırklarelispor (Tarsus İlçe)

15.00 Eyüpspor-Silahtaroğlu Vanspor (Esenler Erokspor)

15.00 Karatay Termal 1922 Konyaspor-Pazarspor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

15.00 GMG Kastamonuspor-Sakaryaspor (Gazi)

 

Misli.com 3. Lig

 

1. Küme

10 Mayıs Pazartesi:

16.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Ofspor (Yeşiltepe Spor Kompleksi) (1-2)

20.30 Bucaspor 1928-Arnavutköy Belediyespor (Yeni Buca) (1-1)

 

2. Küme

10 Mayıs Pazartesi:

16.00 Belediye Kütahyaspor-İskenderun (Zafer) (0-1)

20.30 Fethiyespor-Yomraspor (Fethiye İlçe) (2-1)

3. Küme

10 Mayıs Pazartesi:

16.00 İçel İdmanyurdu-Isparta 32 (Mersin) (0-0)

20.30 Esenler Erokspor-Çatalcaspor (Esenler Erokspor) (1-0)

4. Küme

10 Mayıs Pazartesi:

16.00 Bursa Yıldırımspor-1954 Kelkit Belediyespor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri) (2-2)

16.00 Düzcespor-68 Aksaray Belediyespor (Düzce 18 Temmuz) (2-1)

 

Milliyet

hack forum warez forum hack forum gaziantep escort gaziantep escort beylikdüzü escort cep bahis
hack forum forum bahis onwin fethiye escort infoisrael.net casino siteleri deneme bonusu veren siteler meritking meritking izmit escort Ataşehir escort ankara escort bostancı escort kadıköy escort slot siteleri Casibom Casibom Casibom Casibom CasiBom deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler hack forum hack forum hack forum hack forum hack forum